BIAC
Strona Główna
Beliwar  Independent  Aviation  Consulting
Beliwar  Independent  Aviation  Consulting
BIAC
Kim jesteśmy
Oferta doradcza
Oferta Lotnicza
Kontakt

m_samolot

 

"Czas to pieniądz" - ta sentencja nabiera obecnie coraz większego znaczenia. Bardzo często szybkość w podjęciu właściwej decyzji decyduje o sukcesie. Jednakże nawet najnowsze i najlepsze technologie telekomunikacyjne nie zastąpią osobistych kontaktów w biznesie. Proponuję Państwu kompleksowe rozwiązania związane z optymalizacją podróżowania.

Nie jestem biurem podróży, które zarezerwuje bilet lotniczy, zamówi hotel i wynajmie samochód.

Moim zadaniem jest perfekcyjne przygotowanie Państwa podróży lotniczej wynajętym samolotem w dowolnym kierunku i wybranym czasie dla ustalonej ilości pasażerów.

Podróż wyczarterowanym samolotem jest z reguły nieco droższa niż przeloty liniowe, ale oprócz wygody i bezpieczeństwa tego rodzaju środek transportu jest nie tylko prestiżowy, ale i najczęściej konieczny. Szczególnie przy istniejącej sieci lotniczych połączeń liniowych, gdzie w dalszym ciągu "królują" połączenia z jedną lub wieloma przesiadkami.

Na życzenie zajmuję się również optymalizacją podróży lotniczych dla całej firmy.

Czas już najwyższy, aby w pełni docenić i wykorzystać istniejący potencjał lotnictwa dyspozycyjnego stawiającego do dyspozycji samoloty każdej wielkości i o bardzo wysokim poziomie luksusu.

_______________________________
_______________________________
Designed & Published by BIAC - Warsaw - 2009 - All rights reserved.